Merhaba,

     EDAKOM günümüz gelişmelerinin sonucunda somut bir ihtiyaca cevap vermek üzere EDAK Ecza Kooperatifi tarafından kurulmuştur.

    EDAKOM öncelikle EDAK Ecza Kooperatifi’ üyelerine ve Ecza Kooperatiflerine yönelik bir hizmet şirketidir. EDAKOM’ un en önemli görevi; EDAK Ecza Kooperatifi üyelerinin ve Ecza Kooperatiflerinin kullanıyor oldukları teknolojik donanım ve yazılımların seviyesini yükseltmek ve gelecekte yüksek seviye teknoloji ile verimlerini arttırmaktır. EDAKOM bilgi işlem, yazılım, donanım, özel eğitimler, satın alma, satış pazarlama teknikleri, çözüm ortaklığı gibi çok önemli konularda bilgi birikimine sahiptir. EDAK Ecza Kooperatifi üyesi eczaneler için Kooperatif ne kadar vazgeçilmezse EDAKOM’ da o kadar gereklidir. EDAKOM bu bilinçle yapılandı. Bu bilinçle faaliyetini yürütecektir. En iyiyi, en uygunu, en iyi fiyatla sunmak prensibimizdir.

    EDAKOM yapısından dolayı yalnız eczanelere değil, tüm tüketiciye aynı prensiple hizmet etmektedir. EDAKOM kurumsal çözüm ve iş ortaklığı talepleri için en uygun seçenektir. Bu konuda çalışmalarımız ciddi bir kararlılıkla sürmektedir. Sloganımız "DAYANIŞMA, GÜÇ, GÜVENCE" dir.

VİZYONUMUZ

    Hedef ürünleri, kuruluşa özgü çözümleri, meslek etiğine uygun müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında sürekli var olarak, yurtiçi ve AB pazarlarında ürün ve hizmetleri ile yer almak; dünyanın önde gelen bilişim kuruluşları ile stratejik iş ortaklıklarını geliştirmektir.

MİSYONUMUZ

    Yenilikçi, öncü ve uzman kadrosu ile, başta ilaç ve eczacılık sektörü olmak üzere, kişi ve kuruluşlara tanımlanan gereksinimler doğrultusunda, düşük maliyet ile yüksek verimlilikte bilişim çözümleri üretmek, "FARKLI ve KALİTELİ" eğitim, danışmanlık ve teknik hizmetleri vermektedir.

DEĞERLERİMİZ


* Müşterilerine, değer katan iş ortaklıkları sunmak,

* Müşteri memnuniyetini ön planda tutan müşteri odaklı hizmet sunmak,

* Kurulan iş ortaklıklarının uzun ömürlü olmasını sağlamak,

* Konusunda uzman çalışanları ile sürekli ARGE çalışmaları yapmak ve bilişim teknolojlerindeki ihtisas alanlarını genişletmek,

* İnsana yatırım yaparak çalışan mutluluğunu sağlamak,

* Yenilikçi ve yaratıcı kimliğini uzmanlık alanları ile birleştirmek,

* Satış öncesi ve sonrası gerekli hizmeti sunarak müşteri sadakatini arttırmak,

* Müşterilerinin verimliliğini ve kararlılığını arttırmak,

* Müşterilerinin sonsuz mutluluğunu sürekli kılmaktır.


EDAKOM bir EDAK Ecza Kooperatifi Kuruluşudur.

Herkese umutları doğrultusunda bir yarın dileğiyle hoşçakalın.

EDAKOM
Yönetim Kurulu
 
EDAKOM
      Tanıtım
      Foto Galeri
      Haberler
HİZMETLERİMİZ
      Proje ve İş Geliştirme
      Satınalma ve Satış
      Teknik Servis
      Kurumsal Sistem Destek
PROGRAM İNDİR
İK
İLETİŞİM
TEKNİK SERVİS PORTALI
E-POSTA

Edakom bir Edak Ecza Koop. Kuruluşudur. copyright © EDAKOM
 Şirketimize 0850 222 3356 (EDKM), 0850 222 1234- Teknik Destek numaralarından da ulaşabilirsiniz.